Лавров заявив, що Естонія тягне ЄС і НАТО до "оскаженілої русофобії"

Понеділок, 15 січня 2018, 18:48

Міністр закордонних справ Сергій Лавров заявив, що Естонія "тягне НАТО і ЄС в напрямку оскаженілої русофобії".

Про це повідомляє "Російська газета".

"Для того, щоб Росія та Естонія жили нормально, потрібно перестати бути одним з трьох-чотирьох головних активістів в НАТО і Євросоюзі, які на смерть стоять за те, щоб тягнути всі ці структури в напрямку оскаженілої русофобії", - сказав Лавров.

Також він звернув увагу на досі не ратифікований договір про російсько-естонський кордон. Спочатку документ був підписаний обома сторонами в 2005 році.

Пізніше РФ відкликала свій підпис.  Другий варіант договору про кордон, підписаний в 2014 році, знову опинився неробочим, оскільки, як заявив Лавров, з естонської сторони "русофобська риторика зашкалювала".

"Кордон існує, договір, я сподіваюся, в якийсь момент буде ратифікований, ніхто цей кордон не ставить під сумнів", - сказав він.

Лавров сьогодні також заявив про русофоюську політику Польщі, зазначивши, що Москва не буде на неї відповідати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.