Україна має створити Антикорупційний суд в рамках зобов'язань з безвізу - Клімкін

Вівторок, 20 лютого 2018, 17:11

Україна повинна завершити виконання плану візової лібералізації з Європейським Союзом створенням незалежного Антикорупційного суду.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на конференції "Міжнародна зустріч високого рівня з питання реформ в Україні" в Києві.

"У нас є безвізовий план, який ми багато років реалізовували. Оця частина антикорупційних інституцій – це була частина безвізового плану. Ми повинні її завершити створенням Антикорупційного суду, який має бути максимально ефективним і незалежним", - сказав Клімкін, додавши, що також необхідно усувати причини корупції.

Міністр зазначив, що для здійснення реформ потрібна політична воля, реформатори і комплексне бачення процесу реформ.

"Реформатори нам потрібні свої, політична воля теж. Ні того, ні іншого нам не вистачає, але, по крайней мере, бачення цих реформ має бути загальним", - зазначив Клімкін.

Раніше глава МЗС Данії Андерс Самуельсен заявив, що Україна повинна якнайшвидше запустити роботу Антикорупційного суду, який стане ключовою ланкою у роботі антикорупційних інституцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.