Таяні готовий бути прем’єром у разі перемоги партії Берлусконі на виборах в Італії

П'ятниця, 2 березня 2018, 09:16

Президент Європарламенту Антоніо Таяні заявив про готовність бути кандидатом у прем’єри Італії у разі перемоги партії колишнього прем’єра Сильвіо Берлусконі "Вперед, Італія" на виборах 4 березня.

Про це повідомляє Reuters.

Берлусконі був прем’єром Італії чотири рази, однак до 2019 року він не має права обіймати державні посади за умовами вироку 2013 року у справі про податкове шахрайство.

У вівторок він заявив, що Антоніо Таяні, який був співзасновником "Вперед, Італія" в 1994 році, є для нього бажаним кандидатом у прем’єри.

У четвер Таяні подякував Берлусконі за його "жест великої поваги" до нього.

"Я сказав йому, що готовий служити Італії" - заявив Таяні.

Берлусконі привітав згоду президента Європарламенту: "Я знаю, соромно забирати Антоніо Таяні з Європи, але це відповідає інтересам Італії".

Раніше повідомлялося, що правий блок на чолі з партією колишнього прем’єр-міністра Сильвіо Берлусконі лідирує у передвиборчих перегонах, але не отримає достатньо голосів для абсолютної більшості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".