ЄК представить пропозицію щодо макрофіну для України у першій половині березня

П'ятниця, 2 березня 2018, 12:59

Європейська комісія представить пропозицію щодо умов започаткування нової макрофінансової допомоги для України обсягом 1 мільярд євро у першій половині березня.

Про це заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі, повідомляє УНІАН.

Він підтвердив, що Європейська комісія готує започаткувати новий пакет макрофінансової допомоги обсягом один мільярд євро, який буде розділений на два транші. "Це правда", - сказав посол.

"Це повинно становити близько 1 мільярда євро", - заявив Мінгареллі.

Водночас, він сказав, що враховуючи той факт, що Україна не виконала усіх умов в рамках поточної програми макрофінансової допомоги, питання про умови, за яких буде започатковано нову макрофінансову допомогу, перебуває на стадії розгляду. 

"Нові умови перебувають все ще на стадії розгляду. Офіційна пропозиція Європейської комісії з'явиться у наступні декілька дні, у першій половині березня, і очевидно, що умови, які не були виконані, будуть взяті до уваги. Я не можу сказати, за якої форми. Ми це побачимо", - заявив Мінгареллі.

При цьому він не відповів, чи буде збережена вимога до України щодо скасування заборони на експорт деревини.

"Зрозуміло, що ми продовжимо обговорювати з нашими українськими партнерами питання заборони на експорт деревини, але я не можу сказати, чи буде знову ця умова, тому що це обговорюється у Брюсселі", - заявив Мінгареллі.

Як повідомлялося, Єврокомісія при ухваленні рішення про нову програму макрофінансової допомоги Україні буде враховувати низку факторів, зокрема, стан програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua