Кіска шкодує, що Словаччина не вислала російських дипломатів

Четвер, 5 квітня 2018, 17:46

Президент Словаччини Андрій Кіска шкодує про те, що його країна не вислала російських дипломатів на знак солідарності з Великою Британією.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з чеським президентом Мілошем Земаном, повідомляє Zpravy.

"Зараз іде інформаційна війна, коли нова інформація надходить з усіх боків, але я вважаю, що потрібно стояти на стороні союзників. Мені шкода", - сказав Кіска.

Словаччина єдина країна "Вишеградської четвірки", яка не вислала російських дипломатів. Братислава 28 березня викликала свого посла в Москві для консультацій, але жодних дипломатичних кроків проти РФ не вживала.

Земан, відомий своєю прихильністю до Кремля, висловив сумнів щодо заяв Британії про причетність Росії до отруєння в Солсбері.

"У мене є сумніви щодо свідчень дипломатів, але я визнаю, що це компетенція прем'єр-міністра (висилати дипломатів. - Ред.)", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.