Кіска шкодує, що Словаччина не вислала російських дипломатів

Четвер, 5 квітня 2018, 17:46

Президент Словаччини Андрій Кіска шкодує про те, що його країна не вислала російських дипломатів на знак солідарності з Великою Британією.

Про це він заявив на спільній прес-конференції з чеським президентом Мілошем Земаном, повідомляє Zpravy.

"Зараз іде інформаційна війна, коли нова інформація надходить з усіх боків, але я вважаю, що потрібно стояти на стороні союзників. Мені шкода", - сказав Кіска.

Словаччина єдина країна "Вишеградської четвірки", яка не вислала російських дипломатів. Братислава 28 березня викликала свого посла в Москві для консультацій, але жодних дипломатичних кроків проти РФ не вживала.

Земан, відомий своєю прихильністю до Кремля, висловив сумнів щодо заяв Британії про причетність Росії до отруєння в Солсбері.

"У мене є сумніви щодо свідчень дипломатів, але я визнаю, що це компетенція прем'єр-міністра (висилати дипломатів. - Ред.)", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

4 кроки до покарання воєнних злочинців: як має діяти Україна

Чи зможуть українські органи правосуддя довести задокументовані воєнні злочини до судових вироків і покарань?

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.