Ле Пен оскаржить рішення Суду ЄС про штраф у 300 тисяч євро

Вівторок, 19 червня 2018, 15:14

Лідер правої французької партії "Національне зібрання" Марін Ле Пен відкинула звинувачення у фіктивному працевлаштуванні помічника і збирається оскаржити рішення Суду ЄС.

Про це вона написала в Twitter.

"Я представила суду 655 документів, що підтверджують роботу мого парламентського помічника. Суд відмовляється приймати їх до уваги під приводом того, що я повинна надати їх Європарламенту, який мене про це не просив. Я, звичайно, подам апеляцію", - написала Ле Пен.

Суд ЄС зобов'язав Ле Пен виплатити майже 300 тисяч євро за звинуваченням у зловживанні коштами, виділеними на зарплату помічників.

Розслідування Європейське бюро по боротьбі з шахрайством (OLAF) в 2016 році показало, що Ле Пен "невиправдано заплатила" 298 497 євро за парламентську допомогу в період з грудня 2010 року по лютий 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?