Грузія отримає від США новітні ПЗРК Stinger

Середа, 20 червня 2018, 17:28

Грузія отримає новітні системи протиповітряної оборони Stinger.

Про це заявив кандидат у міністри оборони Грузії Леван Ізорія, пише "Грузия Online".

"Приблизно місяць тому я був у США і ми отримали позитивні обіцянки з тим, що Грузія разом з Javelin отримає новітні протиповітряні тактичні системи Stinger. Це певною мірою визнання політики, яку ми проводимо в оборонній сфері", - сказав він.

Ізорія також наголосив, що останнім часом країна змогла посилити боєготовність і значно наблизитися до стандарів НАТО.

"Оборонний бюджет становить 2% від ВВП. Найголовніше, що 20% бюджету спрямовані на оснащення. Це один з основних стандартів НАТО, якому відповідають лише 8 членів альянсу, і ми, як країна-аспірант, задовольняємо ці стандарти", - додав Ізорія.

США уже поставили Грузії протитанкові комплекси Javelin. У листопаді Державний департамент США прийняв рішення про затвердження продажу Грузії ракет Javelin і пускових установок на 75 мільйонів доларів.

Уряд Грузії звернувся із запитом про купівлю 410 ракет Javelin і 72 пускових комплексів Javelin Command (CLU) (включаючи два блоки CLaw Javelin Block 1, які будуть використовуватися в якості запасних частин).

Також в угоду включені десять інструкторів, технічна допомога уряду і підрядника США, транспорт та інші пов'язані елементи логістики і програми підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.

В обхід санкцій: як компанії з ЄС працюють у Криму та чи можливо це зупинити

Найгучніші випадки порушення "кримських" санкцій компаніями з ЄС пов’язані саме з інфраструктурними проєктами. Як їм це вдалося?