Офіс Макрона звільнить свого співробітника, що побив протестувальника

П'ятниця, 20 липня 2018, 12:16

Єлисейський палац розпочав процедуру звільнення свого співробітника Александра Беналля, який потрапив на камери за побиттям учасника першотравневої демонстрації.

Про це повідомляє Le Figaro.

Офіс французького президента пояснив, що ініціював процедуру щодо звільнення Беналля після з’ясування додаткових фактів. Так, з’ясувалося, що для участі у демонстрації як "спостерігач" від поліції Беналля використав документ, на який не мав права.

У прокуратурі Парижа повідомили, що зранку у п’ятницю помістили Александра Беналля під варту. Його звинувачують у "насильстві на громадському зібранні, вчиненому особою, яка виконує функцію громадського нагляду", "узурпації повноважень", "незаконному заволодінні бейджем державного органу".

Як повідомлялося, радника президента Франції Еммануеля Макрона зафільмували за побиттям учасника першотравневої демонстрації у Парижі. Після інциденту його відсторонили від роботи на два тижні, і досі він займався забезпеченням безпеки на заходах Єлисейського палацу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".