Радник Макрона напав на учасника демонстрації

Четвер, 19 липня 2018, 08:44

Радника президента Франції Еммануеля Макрона зафільмували за побиттям учасника першотравневої демонстрації у Парижі.

Відеозапис з побиттям поширила низка французьких ЗМІ, в тому числі Le Figaro.

Сутички між правоохоронцями і демонстрантами відбулися на площі Контрескарп близько 18 години. Один з активістів зафільмував все, що відбувалося.

Спочатку все відбувалося за звичним сценарієм сутички між поліцейськими та демонстрантами. Однак в певний момент поряд з поліцією з'явився ще один чоловік у поліцейському шоломі, який спочатку накричав на одну з учасниць протесту, а потім почав бити молодого чоловіка, вже поваленного на землю правоохоронцями.

"Він був особливо агресивним. Він боявся, що його впізнають, тому швидко втік з місця події" - розповів автор відеозапису.

Як з'ясувалося, чоловік на відео - Александр Беналля, радник президента Франції Еммануеля Макрона. У Єлисейському палаці підтвердили, що 1 травня він дійсно був на демонстрації як "спостерігач" з боку поліції. Про побиття там дізналися практично відразу і поінформували президента, який вимагав покарати співробітника.

Беналля відсторонили від роботи на два тижні, а зараз він займається забезпеченням безпеки на заходах Єлисейського палацу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: