Палата представників Конгресу США схвалила $250 млн на оборону України

Четвер, 27 вересня 2018, 08:51

Палата представників Конгресу США затвердила проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення допомоги Україні на посилення безпеки до 250 мільйонів доларів США.

Про це повідомила прес-служба посольства України в США у Facebook.

"Палата представників схвалила раніше узгоджений з Сенатом проект "Закону про асигнування на потреби міністерства оборони на 2019", який передбачає 250 млн доларів США для допомоги Україні", - йдеться в повідомленні.

Згідно із законопроектом, 250 мільйонів доларів виділяються на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь та логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь чи військових товарів.

Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України

Як зазначається, бюджетний кошторис на 2019 рік на 50 мільйонів доларів перевищує бюджет 2018 для відповідних програм підтримки української держави.

Для набуття чинності "Закон про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік" має бути підписаний президентом США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.