Українські інвестори рятують суднобудівне підприємство у Хорватії - ЗМІ

П'ятниця, 12 жовтня 2018, 17:50

У хорватське місто Пулу в п’ятницю прибули нові потенційні інвестори, представники неназваних українських компаній, для зустрічі з керівництвом суднобудівельного підприємства Uljanik, яке перебуває на межі закриття.

Про це повідомляє Vijesti.

Зустріч представників українських компаній тривала дві години і була закритою для громадськості. Після переговорів учасники поїхали на екскурсію на верфі.

Керівництво хорватської компанії повідомило, що пізніше проінформує Міністерство економіки про підсумки візиту. Почесний консул України в Хорватії Івіца Пірич заявив, що українська сторона була задоволеною підсумками візиту.

Хорватське суднобудівельне підприємство Uljanik переживає серйозну кризу і знаходиться на межі закриття. Через затримку заробітної плати профспілки погрожують страйком із понеділка.

Журналістам стало відомо про заплановані на вівторок зміни в наглядовій раді та правлінні підприємства.

Напередодні профспілки підтримали можливий прихід на підприємство інвесторів з України, якщо нових власників "цікавить саме суднобудування, а не нерухомість".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.