ПАРЄ засідатиме до глибокої ночі, щоби розглянути "прощення" росіян

Понеділок, 24 червня 2019, 15:06

Час понеділкового засідання Парламентської асамблеї Ради Європи продовжений до опівночі за центральноєвропейським часом, тобто до 1 години ночі за Києвом.

Про це заявила президента ПАРЄ Ліліан Морі Паск’є, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди"

Як відомо, у понеділок пообіді відбудуться дебати за резолюцією, яка може зняти санкційний тиск із делегації РФ. Всупереч правилам та традиціям ПАРЄ ця резолюція має бути ухвалена вже у понеділок, щоби після того делегація РФ, у разі обнуління санкційного механізму, мала можливість приїхати до Страсбурга.

Через високу кількість парламентарів, що мають намір виступити з цього питання, депутати ще вранці зверталися до Морі Паск’є з проханням продовжити сесію

"Можу повідомити, що закриття сесії відкладено з 20:00 до опівночі", - заявила голова асамблеї.

Нагадаємо, регламентний комітет ПАРЄ схвалив резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Цей крок може призвести до повернення російської делегації у ПАРЄ.

В Росії вже заявили про намір повернутися до роботи у ПАРЄ 25 червня за умови ухвалення резолюції.

Детальніше про ситуацію в ПАРЄ читайте у статті:  "Руйнівники Ради Європи: як зупинити західні столиці від фатального подарунка Кремлю".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.