16-річна шведська активістка закликала школярів у Берліні не припиняти кліматичні протести

П'ятниця, 19 липня 2019, 13:20

Шведська молодіжна активістка Грета Тунберг приєдналася до акції протесту проти зміни клімату, у якій взяли участь тисячі молодих протестувальників у Берліні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Тунберг сказала юрбі, що оскільки дорослі не взяли на себе відповідальність за кліматичні зміни, молодь змушена виходити вулиці по всьому світу, іноді пропускаючи школу.  

Читайте також
Шведська еко-активістка пропустить рік школи заради боротьби зі змінами клімату

Шкільний страйк заради клімату відомий також як П'ятниці для майбутнього — це міжнародний рух школярів, які вирішують не відвідувати заняття, а замість цього брати участь у демонстраціях, щоб вимагати заходів для запобігання подальшому глобальному потеплінню та зміни клімату.

Тунберг сказала: молоді люди відчувають, що "повинні пожертвувати своєю освітою, аби протестувати проти руйнування їх майбутнього".

Тунберг пообіцяла, що "ніколи не здасться", і висловила сподівання, що інші теж не здадуться, тому що це "питання життя чи смерті".

Нагадаємо, у Німеччині вперше оштрафували шістьох підлітків-учасників п'ятничних протестів проти зміни клімату.

Грета Тунберг увійшла  до нового списку 100 найвпливовіших людей світу за версією журналу Time.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".