У НАТО віднесли Україну до країн, що використовують програмне забезпечення LOGFAS

П'ятниця, 30 серпня 2019, 09:10

Секретаріат штаб-квартири НАТО з консультацій, командування та управління (СЗВ) вирішив внести Україну до переліку держав, що використовують програмне забезпечення LOGFAS.

Про це передає "Європейська правда" з посиланням на повідомлення Генерального штабу ЗС України.

Ліцензійна угода набирає чинності з дня її підписання сторонами і діє протягом п'яти років. Програмне забезпечення LOGFAS буде використовуватись з метою вивчення можливостей та аналізу закладених функціональних процесів під час логістичних навчань та навчання особового складу.

Читайте також
Майже 41% українців вважає вступ до НАТО найкращою гарантією безпеки України

Проєкт ліцензійної угоди між Міністерством оборони України та Агентством НАТО з питань зв'язку та інформації раніше підписав представник Генштабу і передав його в управління розвитку автоматизації Збройних сил України для завершення відповідних процедур зі стороною НАТО і подальшого використання програмного забезпечення LOGFAS за його функціональним призначенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?