Україна, Польща і США підпишуть меморандум про постачання газу

П'ятниця, 30 серпня 2019, 12:35

Україна, Польща і США наприкінці тижня планують підписати меморандум про співпрацю в газовій сфері.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише BiznesAlert.

Тристороння угода передбачає розвиток постачань американського скрапленого природного газу в Польщу і Україну, використання українських підземних газових сховищ (ПСГ) та облаштування газової інфраструктури.

Читайте також
Польща: деякі важливі заяви зачекають візиту Трампа

"Угода стосується співпраці в області реформ українського газового ринку, інфраструктури імпорту природного газу Польщею, інфраструктури зберігання в Україні, експорту американського СПГ, а також газових інтерконекторів в регіоні", - йдеться у матеріалі.

Документ повинні підписати міністр енергетики США Рік Пері, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк і представник польського уряду з питань стратегічної енергетичної інфраструктури Пйотр Наїмський.

Лише за день до цього з'явилася інформація про придбання Україною ще одного пакету СПГ, який в листопаді надійде до країни через Польщу.

31 серпня президент Володимир Зеленський у Варшаві зустрінеться з польським керівництвом - президентом Анджеєм Дудою, прем'єр-міністром Матеушем Моравецьким і парламентарями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.