У Палаті представників заявили, що американці стали на бік імпічменту Трампу

Неділя, 29 вересня 2019, 13:32

Спікер американської Палати представників Ненсі Пелосі заявила в суботу, що громадська думка зараз стоїть на боці проведення розслідування імпічменту президенту Дональду Трампу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Цього тижня Пелосі заявила про свою підтримку розслідування після появи інформації про скаргу, яка свідчила про тиск Трампа на президента України, щоб допомогти йому бути переобраним у наступному році.

Читайте також
Імпічмент на тлі Зеленського: які звинувачення висунули Дональду Трампу

"Прямо зараз, побачивши скаргу та доповідь Генерального інспектора та ставлення адміністрації щодо неї американський народ прийшов до іншого рішення", - сказала Пелосі під час журналістського заходу. 

"Якщо факти переконливі для американського народу, вони можуть бути переконливі і для деяких республіканців", - додала Пелосі під час події. Республіканці становлять більшість у Сенаті США, згода якого потрібна для відсторонення американського президента. 

Читайте також
Все більше американців підтримують імпічмент Трампу

Водночас вона не стала прогнозувати, скільки часу може знадобитися Палаті, щоб завершити можливу процедуру імпічменту Трампу.

Як повідомлялося, рішення Палати представників США розпочати процедуру імпічменту президенту Дональду Трампу підтримують 47% американців.

Кількість прибічників імпічменту зросла на 12 процентних пунктів у порівнянні з опитуванням три місяці тому.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua