Прем'єр-міністр Молдови відповів на останню критику з боку Румунії

Неділя, 19 січня 2020, 16:55

Голова уряду в Кишиневі вважає, що нещодавня критика з боку Бухареста є політично мотивованою.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Europa Liberă.

"У нас дуже добрі відносини з Румунією, але ми не хочемо, щоб вони впливали на виборчі інтереси деяких політиків", - заявив прем'єр-міністр Молдови Іон Кіку.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Румунії Людовік Орбан в ході свого візиту до Брюсселя 8 січня назвав зміну уряду в Молдові "кроком назад" і заявив, що Бухарест не сприймає чинний уряд Молдови як серйозного партнера.

Читайте також
Мер Бухареста відкинула заяву проросійського мера Кишинева про нові угоди

16 січня президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що Румунія надаватиме повноцінну підтримку Молдові лише в тому разі, якщо чинний уряд в Кишиневі продемонструє, що він готовий продовжувати реформи і прихильний до європейського курсу.

"Ми продовжимо лише проєкти з підтримки громадян (Молдови. - Ред.) безпосередньо, проєкти на місцевому рівні і ті, що стосуються взаємопід'єднання енергомереж", - заявив Йоганніс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.