Прем'єр-міністр Молдови відповів на останню критику з боку Румунії

Неділя, 19 січня 2020, 16:55

Голова уряду в Кишиневі вважає, що нещодавня критика з боку Бухареста є політично мотивованою.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Europa Liberă.

"У нас дуже добрі відносини з Румунією, але ми не хочемо, щоб вони впливали на виборчі інтереси деяких політиків", - заявив прем'єр-міністр Молдови Іон Кіку.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Румунії Людовік Орбан в ході свого візиту до Брюсселя 8 січня назвав зміну уряду в Молдові "кроком назад" і заявив, що Бухарест не сприймає чинний уряд Молдови як серйозного партнера.

Читайте також
Мер Бухареста відкинула заяву проросійського мера Кишинева про нові угоди

16 січня президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що Румунія надаватиме повноцінну підтримку Молдові лише в тому разі, якщо чинний уряд в Кишиневі продемонструє, що він готовий продовжувати реформи і прихильний до європейського курсу.

"Ми продовжимо лише проєкти з підтримки громадян (Молдови. - Ред.) безпосередньо, проєкти на місцевому рівні і ті, що стосуються взаємопід'єднання енергомереж", - заявив Йоганніс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?