США посилюють правила видачі віз вагітним жінкам

Четвер, 23 січня 2020, 09:19

США з п’ятниці посилять правила видачі віз вагітним жінкам, щоб обмежити так званий "пологовий туризм".

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Заявниці, які, на думку консульських працівників, прибувають в США в основному для того, щоб народити, тепер будуть розглядатися як інші іноземці, що прибувають в США для медичного лікування. Вони повинні будуть довести, що їдуть на лікування і у них є гроші, щоб заплатити за нього.

Держдепартамент планує оприлюднити нові правила в четвер. Вони набудуть чинності в п'ятницю.

Практика приїзду в США для пологів в основному легальна, хоча є окремі випадки, коли влада заарештовує операторів агентств з "пологового туризму" за шахрайство з візами або ухилення від сплати податків. А жінки часто чесно заявляють про свої наміри при оформленні віз і навіть показують підписані контракти з лікарями і лікарнями.

Читайте також
Трамп: США обмежать в’їзд для громадян ще кількох країн, список не остаточний

Адміністрація Трампа обмежує всі форми імміграції, але президента особливо турбує питання про громадянство за правом народження - кожен, хто народився в США, вважається громадянином, згідно з Конституцією. Він виступав проти цієї практики і погрожував покінчити з нею.

Регулювання туристичних віз для вагітних жінок – це один із способів вирішити цю проблему, який однак піднімає питання про те, як офіцери визначатимуть, чи вагітна жінка, і чи може жінка отримати відмову від прикордонників на основі підозри у вагітності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.