Чехія відкрила кордони з Австрією та Німеччиною

Вівторок, 26 травня 2020, 10:24

Чехія відкрила кордони з Австрію та Німеччиною, але з певними обмеженнями.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ВВС.

Від сьогодні, 26 травня, Чехія почала відкривати кордони з Австрією та Німеччиною, як і анонсувалося раніше.

Молдова дозволила міжнародне залізничне і автобусне сполучення

Втім, залишаються деякі обмеження щодо того, хто може в’їхати на територію країни. Зараз в’їзд дозволено громадянам країни, які повертаються додому, та громадянам інших країн, які мають дозвіл на проживання; студентам з країн ЄС та людям, чия поїздка пов’язана з роботою.

Поліція здійснюватиме вибірковий контроль, зокрема, може просити надати довідку про негативний тест на коронавірус. Якщо такої немає, прибулі зобов’язані відбути 14 днів карантину.

З середи має відритися також кордон між Чехією та Словаччиною.

Австрія ще раніше послабила прикордонний контроль, відкривши всі прикордонні переходи з Чеською Республікою, Словаччиною та Угорщиною. Перевірка на наявність коронавірусу також має вибірковий характер.

Нагадаємо, Чехія була однією з перших країн Європи, які оголосили про закриття кордонів у зв’язку з епідемією – 12 березня.

Як повідомлялося раніше, вчора у Чехії зняли більшість обмежень, запроваджених для стримування епідемії коронавірусу. Жорсткіші заходи збережуться лише в одному регіоні – окрузі Карвіна, де виявлено спалах коронавірусу серед шахтарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: