Реальна кількість інфікованих коронавірусом у Німеччині може сягати 1,8 млн

Понеділок, 4 травня 2020, 18:09

За результатами дослідження науковців Боннського університету, реальна кількість інфікованих коронавірусом у Німеччині може сягати 1,8 мільйона осіб.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DW.

За результатами дослідження вірусологів Боннського університету під керівництвом Гендріка Штрека, реальна кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 в Німеччині може становити щонайменше 1,8 мільйона осіб. Це більш ніж у 10 разів більше, ніж кількість підтверджених хворих, які мають позитивний результат тесту на коронавірус (близько 163 тисяч).

Читайте також
Єврокомісія мобілізує мільярд євро на розробку вакцини проти коронавірусу

Науковці провели широкомасштабне дослідження в громаді Ґанґельт округу Гайнсберг на заході Німеччини, який став одним з осередків епідемії в країні. З 30 березня по 6 квітня провели опитування і тести на новий коронавірус у 919 жителів в 415 домогосподарствах. Використовувалися тести, що проводяться на основі мазків з носа та горла (PCR). Вони показують наявність інфекції на даний момент, а також тести на антитіла, за допомогою яких можна зробити висновок про наявність щонайменше часткового імунітету.

На основі цих даних провели модельний розрахунок і оцінили можливі показники заражень, які залишилися невиявленими в громаді Ґанґельт. Далі розрахували ймовірні реальні показники заражень по всій Німеччині.

З’ясувалося, що 22% інфікованих у Ґанґельті не мали жодних симптомів. За словами науковців, висновок підтверджує важливість дотримання правил гігієни і соціальної дистанції, тому що людина може навіть не підозрювати, що є носієм вірусу.

Також з’ясувалося, що в показниках заражень у дітей, дорослих і літніх людей немає істотних відмінностей.

Науковці зазначають, що ситуацію у Гайнсберзі можна лише частково порівняти з іншими регіонами Німеччини.

За останніми даними Інституту імені Роберта Коха, кількість підтверджених заражень у Німеччині досягла 163 175 осіб, з початку епідемії померли 6692 хворих. В Інституті також вважають, що реальна кількість інфікованих значно більша. 

Останнім часом щоденна кількість нових інфікованих коронавірусом знижується, також зменшується кількість померлих за добу.

Нагадаємо, Німеччина з наступного тижня послаблює карантин, дозволивши релігійні служби та відвідування музеїв, дитячих майданчиків, виставок і зоопарків, але тільки за умови дотримання суворих запобіжних заходів.

Читайте також: Черги, готелі та "кутки для кашлю": яким буде життя у посткарантинній Європі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua