Франція очікує падіння економіки у 2020 році на 11%

Вівторок, 2 червня 2020, 15:18

Економіка Франції внаслідок "коронакризи" може впасти на 11% - більше, ніж очікувалося раніше.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg, про це заявив міністр економіки Бруно Ле Мер.

Уряд Франції погіршив прогноз щодо скорочення економіки внаслідок кризи, зумовленої пандемією коронавірусу. Очікується, що економіка країни у 2020 році впаде на 11%, тоді як раніше очікували падіння на 8%.

Читайте також
Уряд Франції анонсував "план Маршалла" для туристичної галузі

За прогнозом Єврокомісії, оприлюдненим на початку травня, для Франції прогнозували падіння на 8,2% та зростання у 2021 році на 7,4%.

"З економічної і соціальної точки зору, попереду нас чекають найважчі часи", - каже міністр. 

За словами міністра, у зв’язку з цим Франція повинна продовжити підтримку бізнесу та реформи, які допоможуть економіці модернізуватися.

Він зазначив, що програму фонду солідарності продовжать до кінця року, щоб допомогти бізнесу з постраждалих секторів виплачувати оренду. Також плануються плани підтримки для автомобільного, авіаційного і туристичного бізнесу.

Нагадаємо, раніше Бруно Ле Мер повідомляв, що пакет заходів для порятунку економіки коштував Франції вже 450 млрд євро, але компенсовувати ці кошти збирається не шляхом підвищення податків, а завдяки економічному зростанню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?