Іспанія заборонила яхтинг біля свого північного узбережжя через напади китів-убивць

Середа, 23 вересня 2020, 15:49

Іспанія заборонила яхтинг в районі 100 кілометрів біля свого північно-західного узбережжя після того, як кілька вітрильників були пошкоджені косатками.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AP.

Міністерство транспорту Іспанії видало тижневу заборону для суден довжиною менше 15 метрів, починаючи з вечора вівторка.

Заборона передбачає, що територія, на яку вона поширюється, може бути розширена, щоб "слідувати міграційним маршрутам" китів.

Суднам дозволяється залишати порт, щоб вийти у відкрите море між мисами Пріоріньо-Гранде і Ла-Пунта-де-Естака-де-Барес, але вони не повинні залишатися поблизу північно-західного узбережжя.

Міністерство повідомило, що перший інцидент з косатками стався в 19 серпня. Відтоді, за даними відомства, невстановлена кількість вітрильників була пошкоджена китами, а деякі судна потребували допомоги морської рятувальної служби Іспанії після того, як їхні рульові частини були розбиті.

Постраждалих в результаті нападів китів-убивць поки не було.

Раніше повідомлялося, що кити-вбивці пошкодили яхту ВМС Іспанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.