Угорщина залишається найбільш недружньою до мігрантів серед країн Європи

Вівторок, 20 жовтня 2020, 11:45

Угорщина за ставленням свого населення до мігрантів залишається найбільш недружньою до міграції серед країн-членів ЄС, хоча показник дещо зменшився.

Як повідомляє Hungary Today, про це йдеться у висновках дослідження громадської думки щодо міграції, проведеного аналітиками Центру соціальних досліджень (Centre for Social Sciences) за підтримки Фонду імені Фрідріха Еберта. 

57% угорців негативно ставляться до приїзду мігрантів до їхньої країни. Водночас, шість років тому цей показник становив 62%.

Читайте також
Швидші процедури та "баланс відповідальності": ЄС пропонує нову систему міграції та притулку

На другому місці за несприйняттям мігрантів - Чехія (42%), далі - Болгарія (40%) та Словаччина (37%). Найбільш відкриті до мігрантів - мешканці Швеції та Норвегії, де негативно до них ставляться лише 3% і 2%.

У колишніх країнах "Варшавського блоку" спостерігається тенденція до сильніших антимігрантських настроїв, ніж у Західній Європі. У них близько 20% людей не хотіли б приїзду мігрантів з бідніших країн за межами Європи, тоді як у Західній Європі цей показник складає менше 10%.

Приблизно посередині між "полюсами" ставлення - Польща, Литва, Словенія, Хорватія, Австрія та Італія. Перші, хоча є Центрально-Східною Європою, налаштовані до міграції дещо прихильніше, ніж їхні сусіди, тоді як в Австрії та Італії антимігрантські настрої трохи сильніші, ніж у більшості країн Західної Європи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.