У Словаччині оголосили результат "пілотного" масового тестування у двох районах

Вівторок, 27 жовтня 2020, 12:33

Масове тестування населення, здійснене у двох особливо вражених епідемією районах Словаччини, виявило коронавірус у близько 4% протестованих.

Як пише "Європейська правда" з посиланням на Actuality, про це оголосив прем’єр країни Ігор Матович.

Пілотна кампанія масового тестування проводилася на цих вихідних, 24-25 жовтня, у чотирьох округах Орави і Бардеїва, де особливо високий приріст заражень.

Загалом було здійснено 140 945 тестів. Із них позитивними виявилися 5 594, що складає 3,97% від загальної кількості. 

Уряд також анонсував загальнонаціональне масове тестування на коронавірус в суботу (31 жовтня) та неділю (1 листопада). Тестування пройдуть усі жителі країни, старші 10 років. 

Нагадаємо, уряд Словаччини минулого тижня схвалив рішення про запровадження комендантської години на всій території країни, щоб стримати поширення коронавірусу. 

Минулого тижня добовий приріст заражень в країні встановив декілька рекордів. Найвищий, понад 3000, зареєстрували 25 жовтня.

Населення Словаччини складає близько 5,5 мільйонів осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Україну засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.