Угорщина почне видавати свідоцтва про вакцинацію від коронавірусу

Четвер, 11 лютого 2021, 16:03

Уряд Угорщини вирішив запровадити свідоцтва про вакцинацію для людей, які отримали вакцину від коронавірусу або перехворіли.

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Hungary Today, про це оголосив міністр, відповідальний за офіс прем'єра, Гергей Гуйяш.

Він оголосив, що сертифікат видаватимуть людям, які отримали другу дозу вакцини від коронавірусу, із зазначенням дати вакцинації. 

Угорщина наступного тижня планує почати щеплення російською вакциною

Так само свідоцтво видаватимуть людям, які перехворіли на коронавірус. У ньому будуть вказувати дату виписки з лікарні, або першого негативного тесту, або ж 10-й день після першого позитивного тесту, якщо повторного не було. 

"Ми сподіваємося, що цей документ допоможе нам повернутися до нормального життя якомога швидше", - зазначив Гуйяш. 

Втім, за його словами, поки в уряді не вирішили, які потенційні винятки із загальних правил можливі для людей, які вже вакциновані або перехворіли.

Нагадаємо, у Євросоюзі домовилися про спільний формат сертифікатів про вакцинацію, але поки вважають вакцинацію недостатньо надійним критерієм для того, щоб регулювати поїздки.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.