Угорські лікарі заявили, що не можуть рекомендувати вакцини з Росії та Китаю

Середа, 3 лютого 2021, 09:55

Керівництво Угорської медичної палати заявило, що не може рекомендувати використання російської вакцини "Спутник V" і китайської Sinopharm, через те, що офіційно не були оприлюднені основні характеристики цих препаратів.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Лікарі направили лист Угорському національному інституту фармацевтики, продуктів харчування і здоров'я (OGYÉI), в якому вказали, що "не можуть з чистою совістю рекомендувати використання цих препаратів колегам".

В Угорщину прибула перша партія російської вакцини від коронавірусу

Влада Угорщини недавно в рекордно короткі терміни надала обмежений дозвіл на продаж як російської, так і китайської вакцини.

Зіткнувшись з серйозними затримками з поставками інших схвалених вакцин, Євросоюз залишив можливість для використання китайських і російських вакцин для прискорення вакцинації населення ЄС.

"Якщо російські виробники, китайські виробники відкриють свої документи, продемонструють прозорість, покажуть всі дані ... тоді вони можуть отримати ... умовний дозвіл на ринок, як і інші", - заявила на зустрічі депутатам Європарламенту глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Угорщина просить у Бангладеш вакцину від коронавірусу

Але угорські медичні фахівці поскаржилися, що уповноважений орган не опублікував ці документи, хоча "характеристики продукту є основною умовою використання, щоб гарантувати безпеку пацієнта, встановлюючи правові та етичні заходи захисту лікаря".

"На сайті OGYÉI немає ніяких документів про використання цих вакцин", - додали медичні працівники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?