Транспорт, школи, ресторани: у Грузії прискорили вихід з жорсткого локдауну

Четвер, 4 лютого 2021, 13:57

В уряді Грузії вирішили прискорити вихід з жорсткого локдауну, що триває понад 2 місяці.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Эхо Кавказа".

Грузинський локдаун із повною зупинкою громадського транспорту тривав ще з 28 листопада, з незначними послабленнями на новорічні свята. 

Певні послаблення почалися вже з 1 грудня - але не всюди. Так, у Тбілісі громадський транспорт планували запускати лише з першого березня, а дати орієнтовного відкриття ресторанів навіть не називали, що призвело до протестів власників бізнесу, включно з намірами відкритися всупереч забороні

Згідно з новим рішенням, громадський транспорт відновить роботу у всіх містах з 8 лютого. Цього ж дня зможуть відкритися непродовольчі ринки та ярмарки, які спершу хотіли відкривати в середині місяця.

З 15 лютого відновиться навчання у класах, а ресторанам і кафе дозволять обслуговувати клієнтів на відкритих майданчиках. 

Водночас в уряді не відмовилися від ідеї "карантину вихідного дня": у суботу та неділю не будуть працювати громадський транспорт, ресторани, ринки й ТРЦ. 

Також вирішили підвищити штрафи за повторні порушення маскового режиму - з 20 до 40 ларі (приблизно 340 гривень).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.

Заступник генсека НАТО: Я чую в Україні критику на адресу Альянсу, і вона необґрунтована

Мірча Джоане: "Є залежність між вступом України до ЄС та до Альянсу... Зброя радянських часів вже закінчилася, далі – натівські зразки..."