Німецька спецслужба взяла під нагляд рух коронаскептиків по всій країні - ЗМІ

Середа, 28 квітня 2021, 12:38

Німецький Федеральний офіс захисту Конституції, що є спецслужбою внутрішнього призначення у структурі МВС, взяв під нагляд рух коронаскептиків на всій території країни.

Про це повідомляє Spiegel з посиланням на власні джерела, пише "Європейська правда".

Йдеться не лише про найвідоміший рух Querdenker, що стоїть за більшістю акцій протесту проти карантинних обмежень, але й інші групи, що об’єднують прихильників теорій змови, наприклад таких, як QAnon або ідеологія рейхсбюргерів.

Підставою для цього стало те, що такі рухи, на думку правоохоронців, подекуди можуть бути пов’язані з крайніми правими і своєю діяльністю призводять до антидемократичної делегітимізації держави. 

Раніше коронаскептики потрапили під нагляд в окремих федеральних землях - Баден-Вюртемберзі, Баварії, Гамбурзі та Берліні. 

Нагляд може включати моніторинг зустрічей, комунікацій та банківських рахунків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.