У Словаччині новий максимум випадків коронавірусу з березня

Четвер, 7 жовтня 2021, 11:40

Словаччина повідомила про 1971 новий випадок коронавірусу в середу, що є найвищим щоденним показником з 23 березня на тлі сплеску інфекцій, в основному серед нещеплених людей.

Про це пише агентство Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Міністерство охорони здоров'я заявило, що три чверті випадків, підтверджених тестуванням ПЛР, припадають на людей, які не були вакциновані.

Читайте також
У ЄС пропонують змінити критерії внутрішніх обмежень на поїздки на користь вакцинованих

За даними міністерства, число госпіталізованих пацієнтів з COVID-19 або з підозрою на нього зросло до 753. Це значно менше, ніж зафіксований у березні максумум в 4 тисячі осіб.

Темпи вакцинації у Словаччині є одними з найповільніших у ЄС. У країні спостерігається зростання числа випадків, аналогічне до ситуації в інших країнах, таких як Румунія і Болгарія, де рівні вакцинації також відносно низькі.

Але зростання числа випадків захворювання в Словаччині відбувається повільніше, ніж прогнозував уряд, який попереджав про різкий ріст до 3000 щоденних випадків до кінця вересня.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC), близько 52% дорослого населення Словаччини повністю вакциновані від коронавірусу в порівнянні з 74% в ЄС.

Наприкінці вересня уряд Румунії вирішив змінити деякі правила, що стосуються коронавірусних обмежень, на тлі зростання показників захворюваності COVID-19.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.