Розвідка Британії розповіла про рідкісний візит Путіна до штабу в Ростові

Четвер, 24 серпня 2023, 08:56

Британська розвідка повідомила, що президент РФ Владімір Путін здійснив рідкісний візит до штабу Південного військового округу в Ростові, що в 160 км від лінії фронту.

Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у зведенні розвідки Міноборони Британії.

За її даними, Путін провів нараду з вищим офіцерським складом, в тому числі з начальником Генерального штабу генералом Валерієм Герасимовим, який "продовжує командувати операцією в Україні".

Згадуючи про захоплення штабу в Ростові, який керує війною в Україні, групою Вагнера у червні, відомство припускає, що президент РФ, найімовірніше, "хоче продемонструвати свою владу і показати, що вище військове командування функціонує у звичному режимі".

Напередодні британська розвідка повідомила, що РФ не зможе перевозити техніку по пошкоджених мостах на півдні України.

Раніше розвідка Британії припустила, що атака дронів по аеродрому в Сольцях Новгородської області, де був знищений стратегічний ядерний бомбардувальник Ту-22М3, могла здійснюватися з російської території.

Також відомство назвало дуже ймовірною появу нового російського військового з'єднання, оскільки РФ намагається вивільнити більш досвідчені підрозділи для бойових дій на ключових напрямках в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: