Друг Берлусконі розповів, як Путін дав експрем'єру Італії серце вбитої косулі

Новини — Неділя, 5 травня 2024, 17:01 —

Колишній сенатор від партії Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італіє!" Фабріціо Чікітто стверджує, що нині покійний експрем'єр був свідком того, як Владімір Путін вирізав серце косулі під час їхнього спільного полювання у 2013 році.

Про це Чікітто розповів в інтерв'ю Corriere della Sera, повідомляє "Європейська правда".

За словами колишнього італійського сенатора, Берлусконі попри дружбу з російським правителем Путіним щонайменше один раз засумнівався в ньому, й це сталось під час їхнього спільного відпочинку на дачі в Росії у 2013 році.

Чікітто стверджує, що тоді Берлусконі погодився піти на полювання з Путіним, хоча "ніколи не торкався рушниці".

Реклама:
Спадкоємці Берлусконі подумують спалити його колекцію еротичного мистецтва

"Коли ми йшли по снігу, він побачив двох косуль і показав мені на одну з них: "Це твоя. Стріляй". Я дав йому зрозуміти, що я й мертвим не стрілятиму. Тож він вистрілив в обох і вбив їх", – переповідає він слова експрем'єра Італії.

Далі, говорить Чікітто, Путін спустився до вбитих тварин, четвертував одну з косуль і вирізав її серце.

"Потім він попросив чоловіка з супроводу подати йому дерев'яну тацю, дав її мені і поклав на неї закривавлений шматок м'яса: "Це буде надзвичайна їжа". У мене був шок. Я сховався за деревом і мене знудило", – стверджує товариш Берлусконі.

Далі Чікітто, говорячи про відносини між Путіним та Берлусконі, називає їх "психологічною гомосексуальністю".

Зеленський відповів Берлусконі: добре, що в його двір не заїхав танк Путіна

"Вони захоплювалися один одним і їхні стосунки були абсолютно рівними. Путін вважав цього італійського підприємця, який контролював телебачення і зумів прорватися в політику, геніальним. Своєю чергою Берлусконі вважав його прагматиком, здатним керувати такою країною, як Росія, і з яким можна багато чого робити разом: від бізнесу до жінок", – каже він.

На думку колишнього сенатора, помилка Берлусконі полягала в тому, що він "абсолютно не врахував культурний бекграунд Путіна", який орієнтувався на російських самодержців Петра Першого, Івана Грозного та Йосипа Сталіна.

Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі помер у міланській лікарні Сан-Рафаеле у віці 86 років 12 червня 2023-го.

Берлусконі очолював три італійські уряди з 1994 по 2011 рік. Політик відомий дружбою з президентом РФ Владіміром Путіним і відзначився неоднозначними заявами щодо України. Зокрема, у жовтні 2022 року він заявляв, що Україна може піти на переговори з Росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: