Юнкер оголосить у Європарламенті своє бачення ЄС після Brexit

Середа, 13 вересня 2017, 08:01
Версія для друку Коментарі

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер в середу виступить зі щорічним зверненням у Європарламенті і оголосить порядок денний для двох останніх років свого мандату.

Про це повідомляє Reuters.

Президентський термін Юнкера закінчиться незабаром після того, як Велика Британія вийде з ЄС в березні 2019 року.

Чиновники у Брюсселі зазначають, що Юнкер хоче закликати ЄС скористатися можливістю посилення інтеграції та перевагами Brexit.

Очікується, Юнкер озвучить свої аргументи для того, щоб ЄС узгодив нові угоди про вільну торгівлю з низкою країн. Подібні переговори вже йдуть з Японією, на черзі Австралія, Нова Зеландія та країни Південної Америки.

У той же час Юнкер, імовірно, виступить за більш жорстку лінію ЄС з Китаєм на тлі звинувачень у заниженні цін і за більш прискіпливе вивчення майбутніх інвестицій в стратегічні європейські активи з боку державний компаній.

Юнкер також може запропонувати ідеї про посилення співпраці країн єврозони з низкою країн ЄС, які не використовують євро, особливо у східній Європі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

"Миротворчий фейк" російських ЗМІ: чому Україна не реєструвала проект резолюції в Радбезі ООН

В РФ просувають новий фейк. Тепер – про ситуацію в ООН. Причому просування ведеться не через "трешовий набір" ЗМІ на кшталт Sputnik або Russia Today, а за допомогою респектабельного "Комерсанта". Російські дипломати, яких цитують колеги, поширюють відверту брехню...

Євген Приходько, для Європейської правди

Міграційна проблема на паузі: чи пройшов ЄС пік кризи біженців

За минулий місяць потік мігрантів із Лівії до Італії впав на 85%. Втім, дуже вірогідно, що досягнуто це було не зовсім законним шляхом. Рим звинувачують у виплаті коштів лівійським воєначальникам та бандитам заради призупинення міграції.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter