Юнкер оголосить у Європарламенті своє бачення ЄС після Brexit

Середа, 13 вересня 2017, 08:01
Версія для друку Коментарі

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер в середу виступить зі щорічним зверненням у Європарламенті і оголосить порядок денний для двох останніх років свого мандату.

Про це повідомляє Reuters.

Президентський термін Юнкера закінчиться незабаром після того, як Велика Британія вийде з ЄС в березні 2019 року.

Чиновники у Брюсселі зазначають, що Юнкер хоче закликати ЄС скористатися можливістю посилення інтеграції та перевагами Brexit.

Очікується, Юнкер озвучить свої аргументи для того, щоб ЄС узгодив нові угоди про вільну торгівлю з низкою країн. Подібні переговори вже йдуть з Японією, на черзі Австралія, Нова Зеландія та країни Південної Америки.

У той же час Юнкер, імовірно, виступить за більш жорстку лінію ЄС з Китаєм на тлі звинувачень у заниженні цін і за більш прискіпливе вивчення майбутніх інвестицій в стратегічні європейські активи з боку державний компаній.

Юнкер також може запропонувати ідеї про посилення співпраці країн єврозони з низкою країн ЄС, які не використовують євро, особливо у східній Європі.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дарія Гайдай, Центр "Нова Європа"

Новий балканський виклик: територіальна суперечка, що може заблокувати розширення ЄС

Територіальна суперечка між Хорватією та Словенією стала загрозою для всієї балканської політики ЄС. Якщо вже Словенія та Хорватія не можуть домовитися десятиліттями, то якими будуть переговори між Хорватією і Сербією?

Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter