Переговірник ЄС знову заявив про незначний прогрес у Brexit-переговорах

Четвер, 12 жовтня 2017, 14:19
Версія для друку Коментарі

Головний переговірник ЄС Мішель Барньє заявив про недостатній прогрес на шляху до наступного етапу Brexit-переговорів, як цього хоче Велика Британія.

Про це він заявив журналістам у Брюсселі після трьох днів переговорів, повідомляє BBC.

Барньє сказав, що в цьому процесі переговорів був "новий імпульс", однак існує "застій" над так званим законопроектом про розлучення, що, за його словами, є "тривожним".

Він також додав, що при наявності політичної волі, очікується досягти вирішального прогресу протягом наступних двох місяців.

Як відомо, п'ятий раунд переговорів цього тижня є фінальною дискусією до вирішального саміту ЄС, що пройде 19 і 20 жовтня.

Сполучене Королівство Великої Британії сподівається, що лідери ЄС на саміті вирішать, що було досягнуто достатнього прогресу, щоб розпочати торговельні переговори, але Барньє заявив, що не буде рекомендувати "починати обговорення майбутніх відносин" на саміті.

Водночас міністр Британії щодо Brexit Девід Девіс заявив, що було досягнуто прогресу в сфері прав громадян, внаслідок чого обидві сторони переговорів стали ближче до угоди.

Барньє також нагадав про заяву Терези Мей про те, що Британія виконає фінансові зобов'язання, взяті в якості члена ЄС.

Однак, за його словами, на цьому тижні не було переговорів з даного питання, тому що Британія не була готова надати чітких даних.

Нагадаємо, Європарламент на початку жовтня ухвалив резолюцію, в якій йдеться про те, що в перших чотирьох раундах переговорів між Євросоюзом та Великою Британією прогрес щодо пріоритетів ЄС був недостатнім.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter