Туск не очікує ніякого прогресу щодо Brexit на саміті ЄС

Середа, 18 жовтня 2017, 20:33
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської ради Дональд Туск не очікує ніякого прориву в переговорах щодо умов виходу Великої Британії на саміті ЄС.

Про це він заявив на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє Reuters.

Прем'єр Британії Тереза ​​Мей у четвер планує звернутися до європейських лідерів зі своєю стратегією щодо Brexit. У п'ятницю лідери 27 держав обговорять прогрес у переговорах.

"Я не очікую жодного прориву завтра", - сказав Туск, додавши, що закриття першого етапу переговорів - про фінансове врегулювання, права громадян та кордону Північної Ірландії - було б можливим до грудня, якщо б Британія зробила конкретні пропозиції.

"Ми повинні наполегливо працювати з жовтня по грудень, щоб завершити цей так званий перший етап і розпочати переговори про наші майбутні відносини з Британією", - сказав Туск.

"Я абсолютно впевнений, що все ще можна досягти цього першого етапу в грудні, але для цього, чесно кажучи, нам потрібні більш конкретні пропозиції від британської сторони", - додав він.

Нагадаємо, що головний переговірник ЄС Мішель Барньє заявив, що Британія та ЄС зайшли в глухий кут через питання фінансових зобов'язань Лондона і виключив початок дискусій щодо майбутньої торгівлі на наступному тижні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter