Туск не очікує ніякого прогресу щодо Brexit на саміті ЄС

Середа, 18 жовтня 2017, 20:33
Версія для друку Коментарі

Президент Європейської ради Дональд Туск не очікує ніякого прориву в переговорах щодо умов виходу Великої Британії на саміті ЄС.

Про це він заявив на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє Reuters.

Прем'єр Британії Тереза ​​Мей у четвер планує звернутися до європейських лідерів зі своєю стратегією щодо Brexit. У п'ятницю лідери 27 держав обговорять прогрес у переговорах.

"Я не очікую жодного прориву завтра", - сказав Туск, додавши, що закриття першого етапу переговорів - про фінансове врегулювання, права громадян та кордону Північної Ірландії - було б можливим до грудня, якщо б Британія зробила конкретні пропозиції.

"Ми повинні наполегливо працювати з жовтня по грудень, щоб завершити цей так званий перший етап і розпочати переговори про наші майбутні відносини з Британією", - сказав Туск.

"Я абсолютно впевнений, що все ще можна досягти цього першого етапу в грудні, але для цього, чесно кажучи, нам потрібні більш конкретні пропозиції від британської сторони", - додав він.

Нагадаємо, що головний переговірник ЄС Мішель Барньє заявив, що Британія та ЄС зайшли в глухий кут через питання фінансових зобов'язань Лондона і виключив початок дискусій щодо майбутньої торгівлі на наступному тижні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter