Климпуш-Цинцадзе: нам потрібна допомога ЄС у просуванні добрих новин з України

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:35
Версія для друку Коментарі

Українські урядовці розраховують на допомогу європейських колег для просування інформації про успіхи, досягнуті Україною.

Про це заявила у виступі на Форумі асоціацій у Києві віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Нам потрібна допомога у комунікації добрих новин з України", - заявила вона, відповідаючи на запитання про те, якої допомоги потребує Україна з боку ЄС для подальшого зближення з Євросоюзом.

Вона також зауважила, що вже передала такий сигнал до європейської сторони – про це йшлося в понеділок вранці під час її зустрічі з послами країн-членів Євросоюзу.

Віце-прем’єр зауважила, що через недостатню комунікацію добрих новин Україна часом має невиправдано негативний імідж, що створює опір громадян ЄС щодо подальшого зближення з Києвом.

"Добрі, часом навіть нудні новини мають бути почуті європейським суспільством. Саме суспільством, а не політиками. Ми знаємо, що погані новини без жодної допомоги швидко знаходять свій шлях до медіа. Але у нас немає можливості проштовхнути саме позитивні новини", - пояснила віце-прем’єр.

Раніше "Європейська правда" публікувала дослідження щодо українських реформ, підготовлене британським Chatham house. Детальніше читайте в матеріалі "Битва за Україну: детальний огляд реформ та провалів у будівництві нової держави".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter