У президента Польщі прозвітували про розмову із "Віктором Порошенком"

П'ятниця, 17 листопада 2017, 16:16
Версія для друку Коментарі

На англомовній сторінці офіційного сайту президента Польщі Анджея Дуди президентом України було названо Віктора Порошенко.

Відповідна новина була розміщена ще 11 листопада, але помилка досі була непоміченою.

"Президент Польщі в суботу провів телефонну розмову з президентом України Віктором Порошенком, який висловив  Анджею Дуду свої побажання в День незалежності Польщі", - говориться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що досі президент Польщі не був помічений у кумедних обмовках. Натомість міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський у січні повідомив про зустрічі в Нью-Йорку з міністрами близько 20 різних держав, і серед них - Сан-Ескобаром, якого не існує на політичній карті світу.

Додано: за дві години після публікації цієї новини помилку на сайті президента було виправлено.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter