У президента Польщі прозвітували про розмову із "Віктором Порошенком"

П'ятниця, 17 листопада 2017, 16:16
Версія для друку Коментарі

На англомовній сторінці офіційного сайту президента Польщі Анджея Дуди президентом України було названо Віктора Порошенко.

Відповідна новина була розміщена ще 11 листопада, але помилка досі була непоміченою.

"Президент Польщі в суботу провів телефонну розмову з президентом України Віктором Порошенком, який висловив  Анджею Дуду свої побажання в День незалежності Польщі", - говориться у повідомленні.

 

Нагадаємо, що досі президент Польщі не був помічений у кумедних обмовках. Натомість міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський у січні повідомив про зустрічі в Нью-Йорку з міністрами близько 20 різних держав, і серед них - Сан-Ескобаром, якого не існує на політичній карті світу.

Додано: за дві години після публікації цієї новини помилку на сайті президента було виправлено.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter