У ПАРЄ закликали Росію припинити військову підтримку бойовиків на Донбасі

Середа, 13 грудня 2017, 17:44
Версія для друку Коментарі

Комітет з питань міграції Парламентської асамблеї Ради Європи стурбований гуманітарною ситуацією, яка є наслідком війни на Сході Україні та анексії Криму Російською Федерацією.

Як повідомляє УНІАН, мова про це йде в повідомленні, розповсюдженому ПАРЄ у середу.

Зокрема, в проекті резолюції, який був напрацьований на підставі доповіді Егідіуса Варейкиса (Литва, група європейських народників) і підтриманий комітетом, міститься заклик до всіх держав-членів "використати спільні політичні зусилля, щоб покласти край цьому конфлікту та стражданням цивільного населення".

Всі сторони війни повинні "звільнити та обміняти всіх військовополонених та людей, затриманих під час війни", поважати цивільний характер інфраструктури та забезпечити захист цивільних осіб і повний доступ до основних послуг.

Підтриманий комітетом текст закликає російську владу припинити всю фінансову та військову підтримку нелегальним збройним угрупуванням у Донецькій та Луганській області, забезпечити повагу прав людини та безпеку усіх людей, які проживають в анексованому Криму, та забезпечити до півострова безперешкодний доступ міжнародним організаціям.

У свою чергу українські органи влади повинні привести Кримінальний кодекс у відповідність до положень міжнародного гуманітарного права, прийняти законодавство про гуманітарні дії з розмінування та переглянути Закон про гуманітарну допомогу, щоб полегшити процедуру доставки гуманітарної допомоги територіям, що постраждали від війни.

Очікується, що Парламентська асамблея обговорить проект резолюції на своєму наступному пленарному засіданні, яке пройде у Страсбурзі з 22 по 26 січня наступного року.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter