У Росії заявили, що навряд чи подадуть заявку на роботу в ПАРЄ на 2018 рік

П'ятниця, 15 грудня 2017, 16:31
Версія для друку Коментарі

Імовірність подачі РФ заявки на участь в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи на 2018 рік досить мала.

Про це заявив голова Комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ Костянтин Косачев за підсумками наради в Парижі Президентського комітету ПАРЄ, повідомляє ТАСС.

"Рішення про те, звертатися або не звертатися за повноваженнями в ПАРЄ, - це суверенне право Росії, ніхто за нас його приймати не буде, воно буде прийматися обома платами Федеральних зборів, думаю вже в січні", - сказав Косачев.

Він зазначив, що рішення має бути прийнято до січневої сесії ПАРЄ. Росія вимагає змінити регламент ПАРЄ в частині застосування санкцій, але асамблея не має наміру цього робити.

"Яким буде рішення - треба, як то кажуть, дожити. Але якщо до січневої сесії ПАРЄ нічого не станеться, а ймовірність цього все менше, кажучи про зміну правил і процедур, то і ймовірність звернення Росії з питання повноважень на 2018 рік також наближується до нуля", - зазначив Косачов.

Як повідомлялося, Бюро ПАРЄ створило спеціальну групу, яка займеться питанням представлення Росії в обох статутних органах Ради Європи, тобто повернення представників РФ до складу ПАРЄ.

Прихильники зняття з РФ санкцій пропонують ухвалити це рішення задля "синхронізації представленості РФ у двох статутних органах Ради Європи". Новостворена група має вивчити таку можливість.

Спочатку пропонувалося, що новостворена група має підготувати "пропозиції" щодо синхронізації органів, тобто проект рішення, який буде винесений на голосування в ПАРЄ. За підсумками дискусії Бюро асамблеї вирішило, що результатом роботи нового органу має стати "бачення", тобто звіт, який не є проектом документа і не може бути напряму винесений на голосування асамблеї.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

За Україну в НАТО та проти миротворців: що думає про нас новий ключовий радник Трампа

Політик, якому байдужі звичаї та правила; дипломат, здатний на грубість та недипломатичність; екс-посол, кар’єру якого намагалися заблокувати понад сотню інших послів – все це про нього. Та можна говорити напевно: із цим призначенням Білий дім відійшов на крок далі від Росії...

National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter