Ягланд пропонує Раді Європи працювати в Росії, незважаючи на Крим та Донбас

Понеділок, 22 січня 2018, 16:17
Версія для друку Коментарі

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд вважає, що геополітичні події не мають впливати на роботу організації.

Про це він заявив у звернення до депутатів ПАРЄ, повідомляє зі Страсбурга кореспондент "Європейської правди".

На думку генерального секретаря, РЄ має "захищати громадян від довільного застосування влади їх власною державою... незалежно від жодних геополітичних, геостратегічних та економічних інтересів".

"Я би порівняв нашу роль із роллю Червоного Хреста", - заявив він, пояснивши, що у часи конфліктів Червоний Хрест має найбільше роботи із захисту людей, і Рада Європи має йти точно таким шляхом.

"Органи РЄ зайняли чітку позицію щодо незаконної анексії Криму та конфлікту в Східній Україні. Але не нам належить вирішити ці конфлікти. І ці конфлікти не мають заважати нам захищати права людей як в Україні – включаючи Крим та Східну Україну – так і в Росії", - сказав він.

Генсек РЄ закликав задіяти всі інструменти організації в Росії, в тому числі інструменти ПАРЄ, повернувши Росію до асамблеї.

"Зараз ПАРЄ не може цього зробити. Сподіваюся, ми знайдемо вихід з цієї ситуації", - підкреслив Ягланд.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter