9 з 10 жінок у Брюсселі зазнавали сексуального насильства – дослідження

Вівторок, 09 січня 2018, 13:47
Версія для друку Коментарі

За даними нового дослідження університету Гента, 9 з 10 жінок в Брюсселі зазнавали сексуальних домагань у різній формі.

Про це пише Politico.

Згідно з опитуванням, 88% опитаних жінок повідомили про сексуальні домагання на вулицях бельгійської столиці. Половина респондентів заявили, що вони зіткнулися з фізичним насильством.

Кожна з трьох опитаних жінок все ще бореться з наслідками переслідувань або нападів, ідеться у дослідженні університету.

"Занадто мало поваги до жінок", - заявила державний секретар Брюсселя з питань рівних можливостей Б’янка Дебаетс, за запитом якої було проведено дослідження. "Якщо жінки на вулицях волають про використання сексуальних образ, це не маленький злочин", - додала вона.

Дебаетс, яка також очолила кампанію із заохочення жінок до подання заяв у поліцію, планує представити в березні додаток "HandsAway Brussels". Додаток дозволить жертвам, а також свідкам переслідувань та нападів повідомляти про такі випадки і надавати інформацію про їх час і місце. Аналогічний додаток вже використовується у Франції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Шість пострілів у балканське перемир'я: кому вигідна смерть Олівера Івановича

Вбивство лідера руху косовських сербів "Свобода, демократія, правда" Олівера Івановича стало найгучнішим терористичним актом на Балканах з 2004 року. Є і політичні наслідки – Сербія заявила про призупинення переговорів з Косовом до закінчення слідства.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter