9 з 10 жінок у Брюсселі зазнавали сексуального насильства – дослідження

Вівторок, 09 січня 2018, 13:47
Версія для друку Коментарі

За даними нового дослідження університету Гента, 9 з 10 жінок в Брюсселі зазнавали сексуальних домагань у різній формі.

Про це пише Politico.

Згідно з опитуванням, 88% опитаних жінок повідомили про сексуальні домагання на вулицях бельгійської столиці. Половина респондентів заявили, що вони зіткнулися з фізичним насильством.

Кожна з трьох опитаних жінок все ще бореться з наслідками переслідувань або нападів, ідеться у дослідженні університету.

"Занадто мало поваги до жінок", - заявила державний секретар Брюсселя з питань рівних можливостей Б’янка Дебаетс, за запитом якої було проведено дослідження. "Якщо жінки на вулицях волають про використання сексуальних образ, це не маленький злочин", - додала вона.

Дебаетс, яка також очолила кампанію із заохочення жінок до подання заяв у поліцію, планує представити в березні додаток "HandsAway Brussels". Додаток дозволить жертвам, а також свідкам переслідувань та нападів повідомляти про такі випадки і надавати інформацію про їх час і місце. Аналогічний додаток вже використовується у Франції.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Міністри закордонних справ 13 держав Євросоюзу

Як зберегти Україну на шляху реформ: непублічна доповідь країн-членів ЄС

Доповіді у форматі non-paper є непублічними, і це лише підвищує їхню цінність... На чільному місці в документі – протидія корупції. А ще йдеться про потребу підтримати чинну владу; про загрози, яку несе поширення "зради"; про небезпеку популістів; про подальшу допомогу ЄС...

Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter