Порошенко сказав у Австрії, що закон про Антикорупційний суд скоро схвалять

Понеділок, 12 лютого 2018, 13:56
Версія для друку Коментарі

Президент Петро Порошенко у Австрії висловив сподівання, що закон про Антикорупційний суд схвалять у найближчі місяці.

Про це він заявив у інтерв’ю австрійському виданню Profil.

Порошенко повідомив, що запропонував законопроект про Антикорупційний суд парламенту і тепер депутати повинні провести відкрите обговорення, щоб "якомога швидше створити прозорий, ефективний та незалежний суд".

"Процес повинен завершитися до кінця цього року. Сподіваюсь, у нас буде закон у найближчі декілька місяців", - заявив президент.

Порошенко також наголосив, що корупція завжди була і залишається головною проблемою України. Саме з цієї причини він і закликав до створення незалежної антикорупційної інфраструктури. До своїх заслуг Порошенко відніс ефективну роботу НАБУ та обов’язкове декларування активів держслужбовців. 

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко закликав Верховну раду почати розгляд поданого ним законопроекту "Про Антикорупційний суд".

Водночас у Венеціанській комісії наголошують, що законопроект необхідно змінити.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter