Порошенко закликав Раду почати розгляд законопроекту про антикорупційний суд

Вівторок, 06 лютого 2018, 10:51
Версія для друку Коментарі

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду почати розгляд поданого ним законопроекту "Про Антикорупційний Суд".

Про це йдеться у повідомленні президента на сторінці у Facebook.

"Попереду - місяці відповідальних рішень. Але що просив би народних депутатів зробити негайно, так це у строгій відповідності з усіма регламентними процедурами розпочати розгляд внесеного мною законопроекту "Про Антикорупційний Суд", - йдеться у повідомленні.

Секретар Венеціанської комісії Томас Маркерт в інтерв’ю "Європейській правді" нещодавно заявляв, що законопроект Порошенка про антикорупційний суд необхідно змінити відповідно до рекомендацій.

Порошенко також попросив депутатів скасувати е-декларування для громадських активістів.

"Розраховую, що парламент підтримає мою ініціативу щодо скасування електронного декларування для громадських активістів", - написав Порошенко.

Нагадаємо, Європейський союз раніше закликав офіційний Київ скасувати е-декларування для громадських активістів, наголошуючи,  що воно створює невиправданий тиск на неурядові організації.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter