Генсек Ради Європи: отруєння у Британії є неприйнятним порушенням міжнародного права

Середа, 14 березня 2018, 14:06
Версія для друку Коментарі

Отруєння у Великій Британії колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії є неприйнятним і небезпечним порушенням верховенства права.

Про це йдеться у листі генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда до прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей.

"Я хочу висловити своїх співчуття через використання нервової речовини у Солсбері проти Сергія та Юлії Скрипаль, від застосування якої також постраждали люди, які були на місці події, в тому числі детектив Нік Бейлі. Це неприйняте і небезпечне порушення верховенства права, яке мають взяти до уваги всі країни-члени", - йдеться у листі.

"Обставини, за яких відбувся напад, явно піддавали величезній небезпеці життя багатьох людей", - додав Ягланд.

Як відомо, прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей виступить перед парламентом і, як очікується, оголосить про низку заходів проти Росії.

У вівторок опівночі сплив термін ультиматуму, протягом якого Москва мала пояснити, як секретна хімічна речовина потрапила на британську територію і була використана для отруєння.

Нагадаємо, 12 березня Тереза Мей оголосила, що з "високою імовірністю" Росія винна у спробі вбивства Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
National Post

Яструб без комплексів: хто став радником Дональда Трампа з нацбезпеки

Болтон відомий як безкомпромісний "яструб". У своїх численних публікаціях та коментарях він заявляв, що військовий напад "на випередження" буде, ймовірно, єдиним способом запобігти тому, щоби Північна Корея отримала здатність до нападу на Сполучені Штати...

Борис Зайцев, для Європейської правди

Комуністичний реванш: якою може бути нова коаліція в Чехії

Підтримка комуністів дуже важлива, бо без них коаліція не отримає стабільну парламентську більшість. Проте чимало громадян Чехії непокоїть, якою буде ціна їхньої прихильності. Нинішня політична криза відкрила перед Компартією небачені політичні можливості.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter