Російські металурги подають до суду на Єврокомісію

Понеділок, 10 листопада 2014, 08:50

Найбільший виробник феросплавів в Росії Челябінський електрометалургійний комбінат, наслідуючи приклад виробників добрив, намагається оскаржити дії Єврокомісії в суді Євросоюзу (базується в Люксембурзі).

Про це пишуть "Известия".

Як повідомляється, за рішенням Єврокомісії, яке було прийнято в квітні 2014 року, антидемпінгові мита введені відносно всіх російських виробників феросиліцію терміном на 5 років.

Згідно з матеріалами суду, з якими ознайомилося видання, Челябінський електрометалургійний комбінат розраховує через суд ЄС скасувати мита тільки стосовно своїх підприємств, посилаючись на те, що демпінг в Європу проходив  не через них, а через Братський феросплавний завод.

Антидемпінгові мита ЄС на російські феросплави діяли з 2007 по 2012 рік, і коли мита обнулилися, Росія встигла відправити в ЄС феросплавів на суму понад $1 млрд.

Але в 2013 році були введені тимчасові антидемпінгові обмеження (на час розслідування), а у 2014 році - постійні.

Варто зазначити, що попередня спроба комбіната оскаржити європейські антидемпінгові заходи провалилася.

26 жовтня 2011 року суд ЄС відхилив перший позов Челябінського комбінату; крім того, суд зобов'язав заявників оплатити судові витрати як зі свого боку, так і з боку Ради міністрів ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".

Більше підтримки для України: чого чекають від своїх урядів громадяни європейських країн

Чи готові західні лідери посилити дипломатію не самими лише санкціями, а й військовою підтримкою в разі найгіршого сценарію?

А то Лукашенко нападе: чи очікувати Україні російського нападу з території Білорусі

Навіщо Лукашенку військові навчання на кордоні з Україною? Чи відповідає войовнича риторика білоруського диктатора його справжнім цілям?