Швейцарія приєднується до економічних санкцій ЄС щодо Росії

Середа, 12 листопада 2014, 17:59

Влада Швейцарії ухвалила рішення приєднатися до вересневої хвилі економічних санкцій Євросоюзу щодо Росії, однак залишила можливість для індивідуальних виключень із санкційних обмежень.

Про це йдеться у повідомленні Федеральної ради Швейцарії.

"У зв'язку з ситуацією в Україні і дотримуючись рішень ЄС, Федеральна рада сьогодні вирішила вжити подальших заходів, щоб запобігти ухиленню від міжнародних санкцій", - йдеться в повідомленні.

До існуючого списку осіб і компаній, з якими заборонені нові бізнес-стосунки, було додано 24 назви.

Також Швейцарія слідом за ЄС посилила санкції у фінансовій сфері. Нагадаємо, Євросоюз заборонив інвестиції у фінансові інструменти п'яти російських держбанків і шости держкомпаній тривалістю 30 днів замість 90. Швейцарія встановила схожі обмеження, але лишила можливість для винятків - за погодженням з владою країни.

Федеральна рада продовжує стежити за ситуацією в Україні і залишає за собою право вжити додаткових заходів залежно від розвитку ситуації.

Таким чином, рада прийняла рішення підтримати економічні санкції проти Росії, прийняті ЄС у вересні.

У документі пояснюється, що необхідні поправки внесені до відповідного указу від 27 серпня 2014 року. Постанова набирає чинності в 19.00 за київським часом.

Нагадаємо, влада Швейцарії 27 серпня посилила санкції проти Росії у зв'язку з подіями в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.