У Німеччині зросла кількість прохачів притулку з України

Середа, 10 червня 2015, 16:07

Від початку 2015 року близько 2 тис. громадян України прибули до Німеччини у пошуках притулку.

Про це пише видання Frankfurter Rundschau.

При цьому, наводить видання дані Федерального відомства у справах міграції та біженців (BAMF), травень став рекордним місяцем за кількістю заявок на притулок у Німеччині – 506. У квітні ця кількість становила 460 заяв. Натомість у березні заяв було 395, а у лютому - 340.

Для порівняння: в січні 2014 року таких заяв було лише 18, а за перші сім місяців минулого року відповідне клопотання подали 589 людей з України. 

Як зазначає видання, серед прохачів притулку багато тих, хто отримав військові повістки, однак "не хоче воювати за те, у що не вірить".

В Німеччині шукачі притулку отримують 280 євро допомоги, якщо їм вдається здобути статус біженця – тоді більше.

Видання зазначає, що якщо у випадку вихідців з Сирії чи Афганістану йдеться про 80-100% задоволених клопотань про притулок, то в українців шансів значно менше. Зокрема, в 2014 році такий статус отримали 5,5% прохачів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують".

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"