У Парижі сім країн обговорюють стратегію боротьби з ІДІЛ

Середа, 20 січня 2016, 14:46

Міністри оборони США, Франції, Великої Британії, Австралії, Італії, Німеччини та Нідерландів в Парижі проводять зустріч, щоб визначити подальшу стратегію у боротьбі з "Ісламською державою", в тому числі збільшення кількості поліції і військових інструкторів.

Про це повідомляє Reuters.

"Сьогодні ми маємо упевнитися, що кампанія рухається у правильному напрямку...і що ми можемо тепер отримати скористатися з поразок ІДІЛ в Іраку і рухатися далі, щоб затягнути петлю навколо голови змії в сирійському місті Ракка", - сказав британський міністр оборони Майкл Феллон.

Бойовики ІДІЛ втратили контроль над західним іракським містом Рамаді під тиском урядових сил. Також терористична група втратила території в кількох інших регіонах.

Феллон сказав, що ІДІЛ втратила 25 відсотків території, яку вона контролювала в Іраку, і 10 відсотків в Сирії.

Міністр оборони США Еш Картер заявив, що переговори будуть присвячені тому, як прискорити кампанію.

Серед можливих кроків розглядається збільшення кількості військових інструкторів і поліції, які можуть допомогти утримати територію, відбиту у ІДІЛ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.