У Норвегії за звʼязки з ІДІЛ увʼязнили трьох чоловіків

Вівторок, 19 січня 2016, 16:47

Апеляційний суд Норвегії визнав чинними вироки трьом громадянам Норвегії за участь у діяльності терористичної організації ІДІЛ у Сирії.

Як пише Aftenposten, троє чоловіків минулого року були засуджені: до чотирьох років і шести місяців, чотирьох років і дев'яти місяців, третій підозрюваний отримав вирок, який засуджує його на вісім місяців ув'язнення.

Таким чином апеляційний суд залишив чинними вироки Джибрилю Баширу і братам Валону і Васіру Авділі, який звинуватили в участі у боях в Сирії на боці ІДІЛ.

Видання також повідомляє, що всі троє заперечують провину і вирок буде оскаржено у Верховному суді.

Також повідомляється про те, що вперше апеляційний суд у Норвегії у справі, що стосується заборони на участь у наданні підтримки терористичної організації, підтримав позицію прокуратури.

"Ми дуже задоволені результатом і вважаємо, що апеляційний суд також зробив кілька важливих висновків, що має значення для розгляду аналогічних випадків у майбутньому", - цитує видання окружного прокурора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.