ІДІЛ зменшила зарплату своїм бійцям в два рази

Понеділок, 18 січня 2016, 13:57

Керівництво терористичної організації "Ісламська держава" зменшило виплати своїм бойовикам у місті Ракка.

Як повідомляє The Independent, на такий крок ІДІЛ пішла після низки авіаударів, яких міжнародна коаліція на чолі з США завдала по нафтових родовищах та грошовому сховищу ІДІЛ.

Зменшення доходів внаслідок значної шкоди від авіаударів призвело до того, що виплати бійцям ІДІЛ були скорочені вдвічі.

Скорочення виплат провідники ІДІЛ пояснюють "надзвичайними обставинами", які виникли після авіаударів коаліції.

Про це йдеться у відповідному наказі "казначейства ІДІЛ".

"У звʼязку з винятковими обставинами, в яких опинилась "Ісламська держава", було вирішено скоротити зарплати, які виплачуються всім моджахедів наполовину. Це рішення стосується всіх без винятку бійців, незалежно від позиції та звання", – йдеться у наказі.

Нагадаємо, 12 січня міжнародна коаліція за допомогою авіаударів знищила важливе грошове сховище терористичного угрупування "Ісламська держава".

Варто додати, що торгівля нафтою є одним з найважливіших джерел доходів ІДІЛ.

Тому наприкінці минулого року міжнародна коаліція на чолі з США ухвалила рішення про зміну тактики боротьби з ІДІЛ, головною метою військових зусиль коаліції відтоді є удари по джерелам фінансування "Ісламської держави", а не суто військове протистояння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історія про "кров", посла РФ, блокаду кордону та інше

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.