Єврокомісія проти заборони сервісів Uber і Airbnb - ЗМІ

Середа, 1 червня 2016, 13:36

Уряди країн Євросоюзу не повинні запроваджувати будь-які обмеження на діяльність сервісів Uber і Airbnb.

Про це повідомляє Reuters.

Нові директиви ЄС у галузі так званої економіки спільної використання передбачають, що запровадження будь-яких обмежень у цій сфері мають бути обґрунтованими і співмірними з інтересами суспільства.

"Повна заборона на діяльність (Uber і Airbnb) є крайнім заходом, який повинен застосовуватися тільки у випадку, якщо менш суворі вимоги для реалізації інтересів громади можуть бути використані", – йдеться у проекті документа, який опинився у розпорядженні агентства.

В "економіці спільного використання", клієнти використовують інтернет для придбання послуги, такі як обмін поїздками, де водії-початківці вже витісняють професійних таксистів, чи використання будинків, що знижує попит на готелі.

Як відомо, сервіс Airbnb вже став потужним конкурентом готельного бізнесу, а Uber для компаній таксі. У багатьох країнах ЄС ці онлайн-сервіси критикують.

Нагадаємо, Uber, який вже п’ять років працює в Європі і проти якого регулярно протестують європейські таксисти, подав скаргу до Єврокомісії, яка видала офіційне повідомлення, що є першим етапом у процедурі розгляду порушення, коли Брюссель підозрює, що національне законодавство порушує договори ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.